Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy bizonyos...

Miért van az hogy bizonyos embereknél nem mutatja a fb messenger hogy mikor voltak legutóbb elérhetőek?

Figyelt kérdés
Hogy ha beszélgetünk, akkor sem látom hogy épp elérhető (pedig elvileg az), max néha felvillan hogy legutóbb 1 perce volt elérhető. De azt sem mutatja hogy pl egy órája volt elérhető, semmi nem jelenik meg náluk.
2021. ápr. 6. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ezt be lehet állítani messengerben.
2021. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Meg egyébként mindig is összevissza jelezte.
2021. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 savanyújóska ***** válasza:
100%
Aktív allapot letiltása a menüpont neve, cserébe ő sem látja senkiről, hogy mikor volt online. Telefonon a profilképedrek kattintva, az Aktív Státusz menüpont alatt éred el. (Szóval nem igazán értem #1 pontszámàt, de mindegy is.) Ugyanakkor ha be van kapcsolva is érdekesen kezeli, hogy fent vagy-e, főleg az a gyakori, hogy aktívnak mutat, pedig órák óta nem nyúltam a telefonhoz se, nemhogy az apphoz.)
2021. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az nem lehetséges hogy csak nekem kapcsolta ki a chatet?

Eddig ha egy órán belül volt elérhető, akkor a messengerben a profilképe jobb alsó sarkában mutatta hogy hány perce volt elérhető. Ha több mint egy óráig nem volt elérhető, akkor a beszélgetésbe kattintva a neve alatt mutatta, hogy pl "6 órával ezelőtt elérhető". Egy ideje viszont semmit sem mutat, egyszer még ott volt a profilképénél hogy x perce elérhető, aztán eltűnt minden , nem aktív sosem és azt sem mutatja mikor volt elérhető. Nem tudom elképzelni hogy nincs fenn sosem és nem beszélget senkivel.

2021. ápr. 7. 06:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Van erre lehetőség hogy csak egy adott ember számára kikapcsolja a chatet?
2021. ápr. 7. 06:19
 6/8 anonim ***** válasza:

#3


Mit nem értesz a pontszámommal kapcsolatban? Hogy miért pontoztak le?


Nálam amúgy elérhető állapot a neve, nem aktív állapot.

2021. ápr. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 savanyújóska ***** válasza:

#6 - Igen, mert jót írtál, legfeljebb nem részletesen. Akkor az a helyes, pár kivétellel minden technikai eszközt angolul használok, innen az eltérés.


Nincs, de amúgy te is meg tudod nézni, hogy pontosan mit csinál. De akkor lehet én nem voltam egyértelmű, a funkció lényege, hogy ha ki van kapcsolva SEMMILYEN információt nem lát SENKI azzal kapcsolatban, hogy mikor volt fent, vagy mikor írt utoljára valakinek. Nem csak te, a többi ismerőse sem, pont ez a lényeg, hogy nem azért tűnt el az információ, mert nem jár már fel, hanem valószínűleg kikapcsolta a már említett elérhető állapotot, és emiatt már nem jelenik meg.

2021. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A webes felületen van lehetőség bizonyos emberek számára kikapcsolni. Én is megtettem anno.
2021. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!