Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elküldtem 1 E-mailt de meggond...

Elküldtem 1 E-mailt de meggondoltam magam, hogy nem kellett volna elküldeni, hogy tudom törölni gyorsan meddig nem olvassák el?

Figyelt kérdés
Citromailes!

2021. ápr. 8. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sehogy

ha már elküldted, az már elment

2021. ápr. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%
Kérd meg, hogy ne olvassa el!
2021. ápr. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy. Ez nem így működik, hogy te kényed-kedved szerint beleturkálhatsz mások postafiókjába.

Némely szolgáltatás ugyan kísérletezgetett ezzel, pl. régebben az AOL Mail engedte, hogy visszavonjuk az elküldött levelet, de csak ha a címzett még nem olvasta el, és csak akkor, ha a címzett is AOL Mail-es volt. (Nem tudom, hogy még él-e ez a szolgáltatásuk.) Illetőleg pár másodpercig a GMail is engedi visszavonni a levelet, bár igazából itt nem visszavonás történik, hanem késleltetett küldés.

De alapesetben amit elküldtél, azt nem lehet visszavonni. Egy decentralizált rendszerről beszélünk, ahol elküldés után a levél akár egy teljesen másik szerverre is kerülhet, amire érthető okokból neked már nincs rálátásod.

Legközelebb tanulj meg előre gondolkodni! Most pedig vállald a felelősséget azért, amit tettél.

2021. ápr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!