Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményeteket erről a...

Mi a véleményeteket erről a notebookról? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ha tudnátok ebben az árban valami mást, esetleg jobbat ajánlani azt sem bánnám:)


2010. aug. 20. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért nézz ki vmi rendeset... asus pl
2010. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Linux ingynees oprendszer, win7-nél még megérteném, h 150e, akk -30, úgy a laptop 120e lenne, de ezt is sokallom egy ilyen gépért (az enyém lassan 2 éves és merevlemezt leszámítva mindenben több). Intel Dual Core procinál generációkkal jobbat lehet venni ennyiért, és a videókártya sem mai programokhoz íródott (dx 10-es, win7-hez 11 kell(ene) ha ki akarod használni teljesen). Összzességében 100 ezret nem adnék érte, 150 meg egyenesen rablás. Ráadásul Acer, könnyen zárlatos lesz az alaplapja, és nem egy megbízható márka... Ha nekem fizetnének, se vállalnék be egy ilyen gépet.

170 környékén már lehet jó Dell gépeket kapni, vagy vegyél Asust, olcsó, és elég jó dolgokat raknak bele, esetleg MSI-t, az elég megbízható, és nagyon jól bírja a strapát (tapasztalat).

2010. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

MSi CR720-m van

170ért vettem os. nélkül:)

megvok vele elégedve

i3 proci 4gb 1033mhz ram 500gb winyó 17" led kijelző.

ajánlom:)


max az a gyengéje h intel vga-ja van de én simán nfs shiftezek meg photoshopozok ill videótszerkesztek a gépen:)

2010. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem talalsz egy Dellt ami jobb lenne ennel, akkor szerintem nagyon okes gep: proci jo(kivancsi vagyok masodik hozzaszolonak milyen procija van ami 2 eves es jobb ennel), ram boven eleg, hard laptop szinten nagyon jo, video se rossz. Ja es Acer helyett Asust ajanlani, haaaat....
2010. aug. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!