Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezen e gépen elfut a gta...

Ezen e gépen elfut a gta online? asdasdasdasd

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne hogy a gta online ezen az asztali számítógépen elfutna-e.

Kicseszedt jó árba van. nekem elég ha 30 fps el elfut 720 p be low grafikán. ezért megkérdezném ezt tőletek. már 15 éves korom óta a kedvenc játékom a gta online amivel 1 percet sem tudtam játszani. találtam 10 ezerért használt xbox ot azon akartam játszani először. de valami problem volt vele szóval beszoptam. de most találtam egy gépet ami nagyon jó árban van és nem integrált a videó kártyája.


A gép adatai:Intel® Core™ i5-9400F Processor (9M Cache, up to 4.10 GHz) • Operációs rendszer nélkül • 8GB DDR4 2400MHz RAM (2x4GB ADATA) • ADATA 2.5" SSD SATA3 240GB SSD • NVIDIA® GeForce™ GT 710 2GB GDDR5 grafikus vezérlő •



2021. ápr. 9. 19:34
1 2
 11/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


pl. Ez egesz hasonlo hirdetes mint a linkelt


legolcsobb pentiumos sajnos nem eri meg annyira nagy a teljesitmeny kulonbseg az i3 es Pentium kozt hogy ertelmetlen olyant venni hosszutavra jatekra, meg ugy onmagaban is a procit, es sajnos mas koztes procik sincsenek

de amugy van meg sok hirdetes nezelodok

2021. ápr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


pl. Turheto gep es ar


[link]


[link]



de sok mas hirdetst is talalhatsz


jo arban erdemes venni "fél" gepeket is vagyi amiben nincs minden, pl. Vga vagy cpu, vagy gyengek, mert ezeket szinten hasznaltan lecserelheted jobbra


ramot, hattertarat meg tudod boviteni/cserelni szinten


amugy csak pluszban szolok hogy a Pentium G6400 az 2mag 4 szal, mig a i3 10100 is 4mag 8szal

es lenyegeben eszerinti a teljesitmenykulonbseguk is vagyis duplaja


Xy4

2021. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!