Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy éves laptopom nagyon...

Egy éves laptopom nagyon lassú, lemez 100%-on fut szinte mindig. Mivel lehetne ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

Tavaly márciusban vásároltam egy HP 250 G7 típusú laptopot, munka célra. Sajnos már az elején nagyon lassú volt, bekapcsolás után elég sok idő kellett neki, hogy normálisan működjön. Az elmúlt egy évben kb. havi 1x, ha be volt kapcsolva, azonban most szükségem lenne rá intenzívebb használatra, határidős munkák miatt.

A feladatkezelőben nézve szinte mindig 100% fut a lemez, általában a system / modern host setup / antimalware service e. zabálja.

Windows 10 fut rajta, eredeti. Sajnos már ott tartok, hogy a 12 éves ősrégi XP-s HP laptopommal vagyok kénytelen dolgozni.

A HP honlapján megnéztem a garanciát, ami szerint a gyártó alapgaranciája 2021. januárjában lejárt; nekem pedig vásárlástól számított 2 vagy 3 év garancia rémlik.



2021. ápr. 15. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű forgó lemezes hdd van benne, és azért ilyen. Le tudod cserélni SSD-re, az sokat javíthat a helyzeten.
2021. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ssd és 8gb+ ram legyen benne


zsanérral óvatosan!! hírhedten könnyen törik ebben a laposban.

2021. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SSD-vel.
2021. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!