Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem nem hadja hogy akármit...

A gépem nem hadja hogy akármit is letöltsek, azt írja hogy a víruskeresés nem sikerült megcsináltam amiket ott ajánlott de nem hadja. Most mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Windows 10
2021. ápr. 15. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

"hadja"

lehet a hejeschirásod miat van csoró!


"Most mit kéne csinálnom?"

jobb felső sarokban piros X

2021. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Töröld le a vírusírtódat, csak a baj van velük, és használd a Defendert.
2021. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A CCleaner annak számít?
2021. ápr. 15. 22:05
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Az első két válaszoló, hát nem kedvelem őket, szépen szólva. Figyelj kérdező, ne töröld le a vírusirtót, szimplán a böngésző-be kell egy beállítást végezni, meg a gépeden, ha gondolod, írj privátot, megoldjuk.
2021. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem


spyboot ?)

2021. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#4


Senkit nem érdekel, hogy te kit kedvelsz vagy kit nem. Az ilyen problémát általaában a vírusírtó okozza.

2021. ápr. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, Balázs, próbálj meg normális hangnemben beszélni. Én viszont elmondhatom magamról, hogy nem szeretem a lenéző stílus-t, és az oktalan indokolást ami még rossz is. :) Nos, kérdező, én felkeltem, írok neked dc-n.
2021. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én qrva normális hangnemben kommunikálok, csak a hülyéket nem bírom.
2021. ápr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Franc :D Balázs :D figyelj ide, nem rosszból, nem vitából mondom, sőt ahogy akarod ahogy neked jó úgy csináld, de vírusirtó-t letörölni, veszélyes, nem a gép pusztító vírusok miatt, hanem például, email-ból is jöhet vírus, például, ha jön egy brontok vírus, vagy bármi ilyesmi, kém vírus, akkor lőheted a géped. Gondolj csak bele, lehet, hogy éppen steam-en játszol, böngésző-be be vagy jelentkezve, facebook, mindenféle oldalra. És, egy vírus jön, ellopja az adatokat, aztán nézhetsz.
2021. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mit
2021. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!