Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet új Windowsot...

Miért nem lehet új Windowsot tenni a laptopomra?

Figyelt kérdés

A laptopom nem kapcsolódik fel teljesen, csak egy kék háttér jelenik meg, amelyen azt ìrja, hogy Stop Code: SYSTEM SERVICE EXCEPTION, aztán újrakapcsolódik és aztán megint ùjra, amíg ki nem kapcsolom. Odaadtam egy ismerősömnek, hogy csinálja meg, de azt mondta, hogy mindent le tudott szedni róla, viszont nem tud sehogy sem új Windowsot tenni rá, valami nem engedi, valami megtiltja. Mi lehet a gond? Előfordult ez veletek? Nagyon szükségem van a gépre, mert szakdolgozatot kell írjak és nemrég romlott el a másik is, legalább egyik legyen megcsinálva. Nem is tudom, hogy megéri-e, hogy vegyek még egyet, vagy adjam be ezt a gépet máshova, hàtha ott meg tudják csinálni. Nagyon szorít az idő és egyenlőre nincs min csináljam a szakdolgit.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#Windows #Stop code
2021. ápr. 16. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Új gépre Win7-et már nem lehet.
2021. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy teljkes reset segíthet, nem tudom mekkora it guru a haverod, meg hogy meddig jut el a telepítés során, bebootol-e esetleg vagy már ott elakad etc. Egy szervízbe, lehet jó lenne beadni ott mégis csak "szakemberek" dolgoznak.
2021. ápr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen Windowst szeretnél telepíteni rá?

Csak mert az újabb laptopok már nem támogatják a Windows 7-et!

Próbálj meg telepíteni rá Windows 10-et.

Ha nem megy, akkor vedd fel a kapcsolatot egy szervízzel, vagy a laptop eladójával.

2021. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell szerviz. Win10, vagy win 7? Win7 már nem megy fel új gépre. Amúgy pedig kell hogy menjen. Tiszta újra kell a patriciókat is törölni, újat csinálni.
2021. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen laptopról van szó és milyen Windowst akartok rá telepíteni?
2021. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! Köszönöm mindenkinek a válaszokat, végül megcsinálták a laptopom.
2021. ápr. 19. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!