Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol érdemes irodai munkához...

Hol érdemes irodai munkához laptopot vásárolni?

Figyelt kérdés
Melyik üzletben lenne a legjobb?

2021. ápr. 19. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ahol legolcsóbb a kiszemelt modell.
2021. ápr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Én ezt vettem az Amazonról, bevált:


[link]

2021. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahol rendes garanciát adnak a kiszemeltre, ez nem feltétlenül lesz a legolcsóbb.
2021. ápr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehol, azt érdemes használni amit a munkahely biztosít. Sok helyen információ biztonsági korlátozások miatt nem is lehet más eszközt használni vagy csak korlátozottan van BYOD.
2021. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy a bolt... árukeresőt lehet nézegetni, de akár használtak közt is vannak még bőven jó modellek, bolti garanciával. Új terméknél pedig gyártói garancia él.

Akár a használtak is lehetnek 27% áfával, tehát cégként visszaigényelhető.


Üzleti modellekre szoktak több garit adni (3 év a készülékre, meg ugye bizonyos keret felett a jog is kötelez már... 100 felett már kell is a 2 év, nem? És 200 a 3? Nem vagyok képben ezzel), ezek általában strapabíróbb felépítéssel rendelkeznek. Pl dell latitude, lenovo thinkpad, hp probook stb... drágábbak is...


Irodára viszont akár egy új 1005G1 kétmagos gép is megfelelhet. Vagy ryzen 3250. FHD felbontás, ssd, 8+GB RAM. Keret kérdése, hogy mit veszel... akár 400 ezres lifestyle gép is lehet. Ééédes mindegy, hogy honnan történik a vásárlás.

2021. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!