Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem műkődik a laptop...

Miért nem műkődik a laptop touchpadje?

Figyelt kérdés

Olvastam már cikkeket, de azt írták, hogy "nyomd meg ezt", "nyomd meg azt", de hogy a búsba nyomjam meg, ha nem működik a touchpad? Csatlakoztattam már az egeret is, de az is most cseszekszik. Cseréltem benne elemet, de nem érzékeli, ha kattintok vele.

Nincs valami billentyűkombináció a touchpadhez?

(HP laptop)



2021. ápr. 19. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Billentyűzettel is kezekhető a Windows GUI. Régen nem volt ám minden gépnél alapfelszereltség a cincogó, még ebből a korból maradtak billentyűkombinációk, amik a mai napig működnek. A Windows gomb, menü gomb, tabulátor, enter és space gombokat nyomkodd meg a nyilakat. Nem bonyolult kitapasztalni.
2021. ápr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsoltad véletlenül. Keresd meg melyik billentyűkkel lehet vissza bekapcsolni.
2021. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már végignyomkodtam az Fn+f gombokat, egyik se csinált semmit. Ez még régi gép szóval a touchpaden sincs fent bal oldalt semmilyen világító pötty. Mit lehetne még?
2021. ápr. 19. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Windowsb 10? Akkor a gépházban nézd meg a beállításokat.

Windows gomb, elkezded írni, hogy érintő... ott a TAB gombbal lépegethetsz és a szóköz = a kiválasztott menübe lépés.

2021. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mutat semmit érintőpadra, semmi más érintő...re sem. Pedig úgy emlékszem, multkor még volt ott.
2021. ápr. 19. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!