Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes drága billentyűzetet...

Érdemes drága billentyűzetet venni?

Figyelt kérdés
A legtöbb amit néztem 30 ezer, de azon gondolkozok h lehet fölösleges ennyit kiadni érte. Néztem egyet 15ért de nincs rajta numpad meg nyilak. Ez nagy gond?
2021. ápr. 22. 21:49
 1/6 hypno ***** válasza:

Ez szubjektív.

A magasabb ár általában - de nem szükségszerűen - jobb minőséget is jelent.



A numpad léte vagy hiánya megszokás kérdése. Laptopból pl. csakis olyat veszek, amin nincs numerikus pad.

2021. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel feltetted ezt a kérdést így neked bőven jó egy 15e vagy olcsóbb. A numerikus billentyűzet nélkülit én nem vennék.

A klaviatúráknál az én tapasztalatom szerint az alsókategóriás 20000 alatt és a felsőkategóriás 60000 felett a jó. A közép úttal 20-60e az a baj, hogy álltalános felhasználáshoz sok... Pro gémeléshez kevés.

2021. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2021. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Én a bolhapiacon szoktam venni 200 ft-ért.
2021. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Negatívumot már tudod (ár)

Pozitívom, hogy:

- egy jó mechanikus billentyűzetet nyugodtan nyüstölhetsz 10-20 évig


Vannak még ilyen olyan alap dolgok amiket tudnak, makrózás, scriptelhetőség (párnál), de ezeket külső programmal is megoldhatod könnyen.


Ha nem kell, hogy ilyen sok időt kibírjon, nem halál fontos, hogy pontosan X milliméternél kapcsoljanak a billentyűk és érezd is amikor megtörténik, akkor semmi gond a membránossal.


Ha napi 8 órát használod munkára is, programozó-író-supportos akármi munkakörben, akkor ezek azért érezhetően növelik a komfortot - pontosságot.

2021. ápr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek a switch-es billentyűzetek brutálisan jók tudnak lenni. Ha van rá igényed, illetve tudod, hogy mit akarsz. Érdemes utánanézni, kipróbálni, hogy melyik switch-csel mit érsz el. Érdemes lehet venni komoly billentyűzetet. De tény... utánanézést és kipróbálást igényel.
2021. ápr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!