Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ki kapcsolni a...

Hogyan lehet ki kapcsolni a Scroll Lockot?

Figyelt kérdés
A lényeg: Mikor a gamer billentyűzetemen próbálgattam beállítani a színeket, véletlen egy gomb (gondolom a Scroll lock gomb) lenyomásával be kapcsoltam logikusan a Scroll lockot. Meg próbáltam kikapcsolni, de nem sikerült. Valamiért beragadt. Néztem youtube-on videókat, hogy-hogy kell megoldani. Próbálkoztam azzal, hogy képernyő billentyűzeten nyomtam a Scroll lock gombot, de nem jó. Beállítottam ezt azt amivel csak azt értem el, hogy be tudtam kapcsolni a Caps lockot, és a Num lockot (mármint csak azt értem el a beállítgatásokkal, hogy ezek ott a numerikus billentyűk felett világítson, de már ez is elég fura volt). Aztán meg próbáltam a ctrl + scroll lockot, vagy alt + scroll lockot (legalább is én ezt hallottam pár videóba). Még a bátyámat is ide hívtam, hogy segítsen, de ő is furcsállta, hogy ez történt, pedig ő ért valamilyen szinten a gépekhez (legalább is össze tudod szerelni egy gépet, meg megoldani pár problémát a géppel kapcsolatosan), de ezt most ő sem tudta megoldani. Valaki tudna segíteni? Meg köszönném :) UI: Asztali gépen vagyok, de gondolom szövegből, ezt lehetett tudni.

2021. ápr. 22. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

???

Mi a hibajelenség?

2021. ápr. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elméletileg a számítógép újraindításakor a CAPS és SCROLL lock-ok "feloldanak".


Indítsd újra a gépet.

2021. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!