Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes-e kriptovalutával...

Érdemes-e kriptovalutával kereskedni és ha igen, melyikkel?

Figyelt kérdés

Az elmélet a következő;

Belefognék kriptovaluta kereskedésbe, először csak kisebb összeggel, hogy lássam a működését.

Kriptomat oldalán lehetőségem van vásárolni, eladni és átváltani is kb 30 felé kriptovalutát.

Bitcoint nem szeretném, mert összeségében nagyon drága, ahhoz képest, hogy mekkora tört részt kap az ember érte. Etheriumba gondoltam belefektetni, esetleg más valamibe is.

Ezután várnék, míg felfut és eladnám sokszoros áron akár.

Ennek szerintetek van értelme? Megéri az egész dolog? Nem feltétlenül rövidtávban gondolkodom, akár hónapok vagy évek múltán is történhet, mire eladom.

Bányászni nincs gép kapacitásom, de kereskedéshez van tőkém, amit be tudnék fektetni.



2021. máj. 2. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez egy nagyon kockázatos befektetés, a kriptovaluták árfolyama össze-vissza ugrál, könnyen nagyot bukhatsz rajta.
2021. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Aki belefog azoknak a 80%-a veszt az üzleten. Ebből van nyeresége a maradék 20%-nak. Ugyanaz mint a tőzsde, csak itt még termelés sincs.
2021. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SIDLER22 ***** válasza:
Én a Revolut/Binance kombinációt ajánlom vásárlásra. Esetleg ha hosszútávon akarsz pénzt tárolni, akkor TrustWallet vagy valamilyen Hardware Wallet használatát javaslom.
2021. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
csak az veszit rajta aki kevesebbért adja el mint vette: javaslat: mindig többért add mint vetted.
2021. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező.

A Te esetedben a válasz egyértelmű nem! Ha már ez kérdés, akkor feltételezem nincsen több éves kriptotrader tapasztalatod.

Az előttem válaszolók közül jópáran nem értik a kripto lényegét, és nem tudják azt, hogy HOSSZÚ távon az árfolyamnak egy iránya van: FEL!

2016ban vettem először BTC-t, akkor 3.000dollár alatt volt. ETH 150környékén. Szerintetek 2016 óta, a mostani "bezuhanás" után sírok? :D

Viccesek ezek az emberek.

És 5év múlva ha visszaolvasod ezt a kommentet, röhögni fogsz Te is a 30-40-50K-s árfolyamon.

Tehát a taktika: Buy and HODL.

Mielőtt jönnek az okosok hogy lufi meg piramis: munkahelyed piramis, lufi pedig a dollár. Peace:)

Aki akar beléphet a kriptocsoportomba Discordon egy rövid beszélgetés után( csak értelmes tagok).


/Not financial advice/

2021. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta kereskedni kezdtem vele és beettem magam a pénzügyi és kripto világba. Az elmúlt egy hónapban kerestem vele 100k+ Ft értékű eurót. Bárki, aki ezt olvassa; ne add fel, de mindennek nézz utána mielőtt pénzt fektetsz bele!
2021. aug. 24. 23:59
 7/7 SIDLER22 ***** válasza:
0%
Igen ez tök jó. Csak azért az is jusson eszedbe, hogy nem mindig csak felfele menetelünk. Amikor én beraktam a pénzem Márciusban még egy picit mentünk felfele. Gyakorlatilag én is olyan voltam mint te, hogy fúú de király vagyok. Aztán rájöttem, hogy bizony vannak 50%-os korrekciók is ahol bizony a tőkeáttét már likvidálódik. Szóval azért ez az egy hónap emelkedő bikapiacban azért nem nagy szám.
2021. aug. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!