Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan applikáciò ahol egy...

Van olyan applikáciò ahol egy fotò alapján meg tudja mondani a szemèly nevèt,művèsznevèt pèldául ha egy bármilyen tìpusù filmből lefotòzok egy arcot?mint a shazam.Arcfelismerès alapján

Figyelt kérdés

#híresség #celeb #Arcfelismerès
2021. máj. 3. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Pèldául egy règi filmből is
2021. máj. 3. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresed a filmet az imdb.com-on a címe alapján, aztán a szereposztásból a színészt, akire kíváncsi vagy. Nem atomfizika, neked is menni fog.
2021. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Google Lens?
2021. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem atomfizika,ìgy szoktam korábban csinálni,ahogy leìrtad de gyorsabbat akartam,mint a shazam,hogy egyből kiìrja a szám cìmèt ès az előadòt.
2021. máj. 4. 16:27
 5/5 A kérdező kommentje:

Ès ha a filmnek nem tudom a cìmèt mert az eleje nem lett akkor felvève

(kazettáròl lett àtmàsolva)ès a vègèn a szìnèszek felsorolása sincs meg-mondani se kell akkor mit ìrok be az IMDb.comra?

2021. máj. 4. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!