Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van édesanyámnak egy telefonja...

Van édesanyámnak egy telefonja, amin mindig felugró reklámok vannak. Hogyan lehetne ezeket megszüntetni?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró, hogy valószínűleg egyszer ráment valamilyen oldalra, esetleg továbbirányította egyik oldal és azóta folyton +18-as hirdetések jelennek meg a telefonján, mint értesítések. Nem tudom, pontosan, hogy jött rá a készülékre, azonban időközönként mindig jönnek a videós hirdetések, amiket mint értesítések tudunk törölni, de valahogy meg lehetne oldani, hogy ezek végérvényesen eltűnjenek?.


Köszönöm a segítséget, aki esetleg tud valamit ezzel kapcsolatban.


2021. máj. 4. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg letöltött egy programot, és az dobálja. El kell kezdeni törölgetni a programokat, aztán előbb-utóbb abbamaradnak. Ha eseetleg nem, akkor jöhet a vírusirtó.
2021. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt nagyon neki állsz törölgetni.

Nézd meg melyik alkalmazás dobja fel.

(Ezt is ki írja, legtöbb készülék az értesítés mellé.)

Valószínűleg Chrome böngésző lesz,

annak értesítés részét kell kikapcsolni.

Illetve a böngésző beállításai közt az értesítések fogadását.

2021. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyári beállítások visszaállítása - minden törlése
2021. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3# akkor előbb le kell mentenie az adatokat
2021. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer, pontosabban nagyszülőnek vettük. egy meizu vagy mi... katasztrófa... gyárilag bele volt rakva a kínai reklám, letilthatatlanul. Amint netre csatlakozott, már dobta is ki a szarjait. A magyar képviselet nem reagált a panaszos levelemre. ROM-ot kellett volna cserélni, de ilyen noname telókra senki se csinál custom rom-ot. Szóval gyorsan eladtam, és azóta xiaomi van.
2021. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: gondolom nálad is a Launcherbe volt integrálva.

Anyós mobilja csinálta ezt, az ikonokra nyíllal lebegő ablakba rakta ki a reklámokat.

Root -oltam, cseréltem az integrált launchert után már jó volt. :-)

2021. máj. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Franc tudja... már sokéve volt. De ha ilyen egyszerű megoldása lett volna, akkor sikerült volna.
2021. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!