Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tv okosítás hogyan? Milyet...

Tv okosítás hogyan? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Két tv-m szeretném okosítani. Az egyik nagyon régi 30-40 éves scart csatlakozású, a másik monitor tv azon van mindenféle csatlakozás hdmi, usb stb


Milyen okosítót vegyek és mire jó? Van chromecast, anycast stb, okosítóboxról is hallottam. Melyiket vegyem? Chromecast abból melyik típust mert abból is van többféle.


Okosítóbox (hasonló mint a mediabox).Az okosítóboxot pl. ha szolgáltatónál vagyok pl. digi akkor tudom csak azt használni? Pl. az okosítóboxba teszem a digi kártyát?


Erre szeretném az okosítást:netflix, youtube, pár internetes alkalmazás használatára de nem játékra.


Melyiket célszerű venni?


Köszönöm a segítséget.



2021. máj. 5. 12:09
 1/3 anonim válasza:

A nagymamám születésnapjára ilyet vettünk neki:

[link]

Erre a linkre kattintva megnézheted, ő is, és mi is meg vagyunk vele elégedve ezt tudom ajánlani neked!

2021. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint Xiaomi Mibox S-t használok.

Ez már teljes Android TV rendszer, stabil, nem csak telefon streaminggel használhatod stb.

Ha futja rá a keret akkor mindenképp ezt. (Jah és van benne Chromecast is szó annak az összes funkciójára is képes)

Üdv!

2021. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Google Chromecast 3 streaming médialejátszó, HDMI. Kb. 16 ezer forintba kerül.
2021. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!