Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki aki ért az instagram...

Valaki aki ért az instagram működéséhez nagyjából, segítene?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


Az a helyzet, hogy csinálok egy szép, jó minőségű képet, kiteszem sztoriba, ráteszek egy gifet meg egy helyszín megjelölést, és teljesen lerontja a minőséget. Egyszerűen nem értem hogy miért, más is tesz rá az ismerőseim közül, és megmarad a kép minősége.


Valamint nem tudok spéci sztorikat csinálni, pl hátteret beállítani, vagy plusz képeket hozzátenni, és hiába frissítem az alkalmazást, nem történik semmi.


Valaki tudja, hogy ez miért lehet?

Előre is köszi



2021. máj. 5. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A képeknél van egy insta által kitett howto ami leírja, hogy milyen felbontású képet nem fog megpiszkálni (túlságosan) ha nem pont abban a felbontásban teszed fel amit ők várnak akkor járhatsz így. El kell olvasni.
2021. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de mármint gifestől piszkálja meg? mert ha anélkül teszem ki ugyanazt, akkor teljesen tiszta a kép, nem torzítja el
2021. máj. 5. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a gif miatt lényegében videót csinál belőle.
2021. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, viszont más ismerőseim, vagy influenszerek akik egész nap sztoriznak, ők is tök sokszor használnak gifet és nekik nem rontja le:(
2021. máj. 24. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!