Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, ha...

Csak engem idegesít, ha Wordben nem Times New Roman-ban ír valaki?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal szebb, mint a Calibri, szívesebben is olvasom. Az utóbbi időben mindig első dolgom átállítani a betűtípus TNR-ra, de ezt ugye nem várhatom el mindenkitől...

#Word #betű #timesnewroman
2021. máj. 7. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem, csak az idegesít, ha én abban írok, nekem az van alpértelmezetten, szerintem is sokkal szebb/jobb olvasni.

De ízlések és pofonok, kinek a pap, kinek a papné...

2021. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem, a Föld 7 millió lakója közül biztosan vannak még hasonló mentális betegségben szenvedő egyedek.
2021. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem sokkal jobban tetszik az ariel betutipus. Nalunk az osszes hivatalos levelen csak azt hasznaljuk. (Bank)
2021. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nincs a gépemen "Times New Roman" font. :-)

Van "FreeSans" és "FreeSerif" meg 1-2 alap mint pl. "Verdana", de a kedvencem "Comic Sans MS", azt mindenképp telepítettem. :-)

2021. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a "talp nélküli" betűket szeretik, de nem lényeges...szöszölés.

Existence pl jól néz ki logokon.

2021. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 qkker1 ***** válasza:
87%
Nálam a Book Antiqua az alapértelmezett.
2021. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már r*hadtul unom a Times-t, kb. 20 éve, és a nyitottság hiányát jelzi, ha valaki ragaszkodik hozzá a megszokás miatt, főleg mikor van 100 másik (serif) helyette.
2021. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!