Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire megbizható ez az...

Dudoli12 kérdése:

Mennyire megbizható ez az oldal: hu.storecheaponline2021.com ?

Figyelt kérdés
Találtam egy jó kis eszközt ezen az oldalon, de ezt az oldalt nem ismerem annyira, mint az Aliexpress-t vagy a Banggood-ot. Ezért nem tudom, hogy jó ötlet-e egy ilyen oldalról rendelni.

2021. máj. 10. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Már messziről - az oldal megnyitása nélkül is - bűzlik.


Pláne, miután megnyitottad:

* az oldalon sehol nincs feltüntetve a webáruház mögött álló cég neve, címe telefonszáma

* nincs rendes adatvédelmi nyilatkozatuk, általános szerződési feltételeik (ami van, az kutyafüle)

* kevert angol, német magyar tartalom


és miután utánanézel:

* a domain tulajdonosa a regisztrációs adatok szerint:

[link]

rejtett

* ha rákeresel az oldal nevére, ilyesmiket találhatsz:

[link]

* nincsenek fenn semelyik közösségi vagy árösszehasonlító oldalon


szóval felejtős, el kell őket kerülni jó messzire.

2021. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hintalow ***** válasza:

Pont a napokban akadtam bele, pedig èn vitrint kerestem èppen, èrdekes módon mindenre IS van jó ajánlatuk...

A felett válaszoló jól összefoglalta, messzìről látszik, hogy egy lehúzás az egèsz

2021. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azt meg tudná valaki mondani, hogyan tudom letiltani? Akármire - de tényleg bármire - keresek rá, belemászik a képembe ez a vacak.

A saját fényképeimet is "árusítja". Idegesítő

2021. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 roxy964 válasza:
Én redneltem tőlük és megjött rendben kínából a cucc...pont annyira lutri mint a többi,de paypal-on keresztül fizettem, úgyhogy no para.
2021. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!