Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a ventilátor lapát hozzáér a kerethez?

Figyelt kérdés
Van 3 házhűtő venti, ebből kettő vízszintesen van, egy pedig függőlegesen van elhelyezve. A két vízszintesnek a lapátja hozzáér a ventilátor keretéhez de ez csak magas fordulatszámon jön elő, pl. amikor játszok egy ideje és felpörögnek, ha befejezem a játékot akkor abbahagyja. Biztos hogy ez a baj mert kikapcsolt állapotban kézzel megpörgettem és akkor is hallottam azt a hangot ahogy hozzáér a kerethez a lapát. Mit lehet ilyenkor csinálni? Van valami összefüggés azzal hogy pont ez a két venti van vízszintesen?
2021. máj. 16. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Én amiket láttam ilyen ventillátorokat, azokat nem lehetett állítani.

Feltételezve, hogy a tiedet sem, egyszerűen megcsiszolod a lapátok legvégét pl. csiszolópapírral. Ha ügyes vagy, akkor nem lesz feltűnő.

Bár ehhez is jobb lenne kivenni őket, idk hogy lehet-e.

2021. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Immortal válasza:

Az ilyen ventiket én azonnal cserélném! Azért ér a lapát széle a kerethez, mert inog ahogy forog, hiszen elkopott a csapágya.

Hamarosan akkor is nagyon hangos lesz, amikor nem játszol :(

2021. jún. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy elkopott mert csak pár hónaposak ezek a ventik.
2021. jún. 28. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!