Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vannak hacker oktató videók a...

Vannak hacker oktató videók a youtubeon?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam ami elmagyarázza az alapokat. Én kerestem mindenhogy, sehol sem találtam. (csak angolt)


De ha tudtok valami nagyon jó angol videót akkor küldjétek be légyszi!



2021. máj. 18. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit akarsz feltörni? Ez nem olyan hogy megnézel 1 tutorialt és feltörsz mindent. A hackerek többnyire olyan (nagyon profi) programozók akik tudják a sérülékenységeket és tudják hogy az eszköztárukat hol lehet felhasználni.

Próbálj ki CTF-eket online, néhányhoz van videómagyarázat pl.: tryhackme.com.

2021. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Az informatika nyelve angol. Amíg az se megy addig nincs miről beszélni, még az alap előfeltételét se tudod teljesíteni.
2021. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem megy az angol? Egyébként semmit nem akarok feltörni, csak szeretnék egy kicsit jobban érteni hozzá.
2021. máj. 18. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a linkeket!
2021. máj. 18. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Ez a baj ezzel a világgal. Sokan azt hiszik, hogy olvasnak valamit, vagy megnéznek egy tutorialt és már értenek is a témához.

Hát nagyon nem.

2021. máj. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!