Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok emailbe (gmail és...

Hogy tudok emailbe (gmail és outlook) gombot beilleszteni? (ami átirányíthat egy webhelyre)?

Figyelt kérdés
nem találtam róla videót, de ha találtok vagy forrás alapjn válaszoltok, kérlek linkeljétek. köszönöm
2021. máj. 21. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresel egy neked megfelelő képfájlt (.png - ez lesz a "gomb"), beilleszted és az alatt adod meg a hivatkozásod. A fogadónál be kell hogy legyen kapcsolva a képek fogadása (ez elég alapértelmezett dolog magán e-mail fiókoknál, de céges környezetben nem feltétlen).
2021. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi! jó megoldás. Azonban gyakran az ilyen gombokon van szöveg. ami kijelölhető, tehát nem a kép az. ezt úgy oldják meg, hogy egyszerűen csak hátraküldik a képet és fölé helyezik a szöveget?

vagy van gomb beillesztési lehetőség?

2021. máj. 21. 18:02
 3/5 A kérdező kommentje:
tudok-e olyant, hogy gombra kattintva töltsön le egy fájlt? (amit akár csatolhatok is, vagy online elérhető)
2021. máj. 21. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kép, hanem objektum, azt is létre tudsz hozni a legtöbb levelező programban. Outlookban pl. a beillesztés -> ikonok, alakzatok alatt, nagy valószínűséggel a szövegdoboz a legjobb neked és aztán erre a szövegdobozra állítasz be hivatkozást. Természetesen a hivatkozás rögtön egy fájlra is mutathat, de ebben az esetben vigyázz, mert sok antivírus program le fogja tiltani. .pdf-ekre és egyszerű dokumentumokra való hivatkozást nem feltétlen, de .exe vagy futtatható fájlokat biztosan.
2021. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hmm azt hiszem rájöttem hogy lehet elérni a gomb hatást, köszönöm :) sajnos én outlookomba nem találok ilyen lehetőséget amit említettél, ez outlook.live, de az első megoldás is elégnek tűnik.

ment + :)

2021. máj. 21. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!