Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okból nem éles a kamerám...

Mi okból nem éles a kamerám felvétele?

Figyelt kérdés
Van egy GoPro Hero7 Black kamerám. Bármikor csinálok vele videókat vagy képeket, otthon amikor visszanézem mindig életlennek tűnnek. Gondoltam csak azzal van baj, hogy a 24 colos monitoromra kinagyításkor romlik a kép minősége hisz streacheli a képet, aztán rájöttem hogy ezzel nem kéne gond legyen, elvégre a 4K-s videókat még nagyobb kijelzőkön is meg tudja jeleníteni minden hiba nélkül szóval a full HD videóim is meg kéne jeleníteni hiba nélkül a full HD monitoromon. Képeknél szintén ez a helyzet. Ha feltöltöm őket drivera, telefonra akkor se látszódik olyan élesnek mint kéne. Azért furcsálom annyira az egészet mert láttam hogy mások sokkal korábbi típusokkal (3, 4) sokkal élesebb képeket csinálnak mint én a 7-tel. Bármi ötlet?

2021. jún. 3. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Eléggé kifutó termék. Biztos, hogy eredeti, megbízható forrásból vetted?
2021. jún. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos.
2021. jún. 3. 17:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a FHD video életlen a GoProval, vagy a 4K is?


Minden életlen vele, vagy függ attól is, hogy a kamerától

milyen távol vannak a dolgok?


Mindig ilyen volt a kép, ugyanez látszik a korábbi felvételeken is vagy csak egy ideje ilyen? Mi történt vele azelott, hogy ilyen lett? Leesett, vízben volt, sokat volt napon? Sokat bírnak, de mindent azért nem.


A lencse tiszta? Nincs az üvegen semmilyen fólia, vagy bevonat? Ha nem kívül van valami kosz, akkor lehet a kamerán belül valami kosz, pára, vagy esetleg egyéb probléma, pl elmozdult az érzékelő.

Érdemes egy szervizzel konzultálni róla. Különösen ha még garanciális.

2021. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!