Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam? ⬇️

Melyik laptopot válasszam? ⬇️

Figyelt kérdés

Ha esetleg tudtok ebben az árkategóriában jobbat akkor ajánlhattok.

Ezeket néztem:

[link]

[link]



2021. jún. 3. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Én az MSI-t választanám a kettő közül.
2021. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy ez belefér-e. [link]
2021. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A dellben 1650ti van, ~10 százalékot ráver az 1650 re, ugyanaz a cpu, ugyanannyi ram, msi ben fele akkora(és gondolom lassabb) ssd(habár dellben meg nincs hdd). MSI mellett az egyetlen komolyabb érv szerintem hogy 144hz es a kijelzője, de ezek a kártyák modern játékoknál a 60 at sem tudják stabilan tartani. Attól függ mit játszol, ha exkluzívan valamilyen kis gépigényű esport cuccal nyomod akkor az msi okés, más esetben inkább a dell.
2021. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem nagy játékokra használnám. Ezekre: Watch Dogs 2, Overwatch, Rocket League, GTA 5, Fall guys, Days Gone.

Meg ugye az alap dolgok: Youtube, Netflix, tanulás.

Egy megbízható kis laptopot szeretnék, ennyi pénzért azért már lehet kapni csak nem nagyon értek hozzá.

2021. jún. 3. 19:43
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát a days gone ahhoz képest ahogy kinéz nagyon jól fut, de nagyon jól is néz ki, ez meg a belépő kategória teteje ma kb. 144fps mindent lehúzva sincs meg vele közel sem, talán ha a fele.
2021. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Katoonene ***** válasza:
66%

Dell ellen:szerintem 512 nagyon kevés hely ha ennyi mindent akarsz

Msi ellen:nekem van, de nekem játékra, tanulásra nem vennék, mert nincs í betű rajta. Tanuláshoz ha kell beadandot írni, nem praktikus. Szellőzés szempontjából szeretem, bár nekem gp66 van.

2021. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Legyen a keret max 350ezer. Persze olcsóbb laptop is jó nekem ha a fent említett játékokat elviszi szépen. Nekem nem fontos, hogy minden játék max beállítással menjen és stb csak szimplán ne akadjon.

Ezeket a szempontokat tekintve mit ajánlanátok?

2021. jún. 4. 16:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ez a keret, én a linkelt dellbe vennék egy nagyobb hdd t, meg még 8gb ramot. 1080p@60fps re elég lesz még egy darabig visszafogottabb beállításokkal.
2021. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm bár én olyan laptopot szeretnék amibe nem kell venni semmit. Persze ha később bővíteni akarom vagy valami akkor legyen rá lehetőség, de ez sem olyan fontos számomra.
2021. jún. 4. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor keress egyet több rammal, meg nagyobb háttértárral, de ugyanilyen\hasonló paraméterekkel..? Másnak is pont addig tart végigböngészni a kínálatot mint neked.
2021. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!