Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom nem érzékeli a...

A laptopom nem érzékeli a hangeszközöket, hogy oldhatnám meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Múltkor egy probléma miatt szervízbe kellett küldenem a gépet és amikor visszakaptam lett egy új „képessége”. Ha a laptop aljára valami nagyobb erővel rá esik akkor a gép kikapcsol és újra indul. Ez párszor már megtörtént velem, de eddig nem lett utána semmilyen probléma. De ezúttal mikor újra indult a gép a hangszóró ikonnál egy kereszt jelent meg és ha ráviszem a kurzort, akkor a Nincs hangkimenet eszköz telepítve felirat jelenik meg. Sem hangszórót, sem a mikrofont nem érzékeli. Az eszközkezelőben a Hang-, videó- és játékvezérlő fülnél nem található a Realtek Driver, amit a gép korábban használt. Közben a szóbeli vizsgáim egyre közelednek és kéne hozzá a gép. Hogyan oldhatnám meg a problémát? Válaszokat előre is köszönöm!

2021. jún. 3. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Realtek driver telepítés kiír valamit?
2021. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor telepíteni próbáltam ki crashelt a gép.
2021. jún. 3. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szerviz és alaplapcsere, vagy megkérsz valakit és alaplapcsere, vagy veszel egy donort és alaplapcsere. Vagy USB DAC és hangszóró/fejhallgató/fülhallgató. Ezek nem arra valóak, hogy "ráessenek" dolgok, különösen az alsó részükre. Ez egyáltalán hogy sikerül? Fejjel lefelé használod a gépet vagy mi a tököm?
2021. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul fogalmaztam. Az alsó részét úgy értettem, hogy a touchpad körüli terület.
2021. jún. 3. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a képesség minden laptopnak megvan, nem verésre lettek tervezve. :)

Akár egy hibás alaplapot donorként használva javítható. De lehet olcsóbban kijössz ha cseréled az alaplapot.

2021. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!