Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan készíthetek ilyen win...

Hogyan készíthetek ilyen win XP telepítő CD-t? Újat.

Figyelt kérdés

Előre szólok nem nagyon értek az ilyesmihez, szóval csak egyszerűen fogalmazzatok ha lehet, köszi.


Van egy régi windows XP cm-m. Nem eredeti, de ezt egy hozzáértő másolta nekem és a kódom is jó hozzá.

A kód tökéletes még a honlapon is elfogadja és azt írja eredeti a windowsom.


Viszont mivel ez a CD régi telepítés után vagy 200 frissítést kell letölteni. Ezzel az én kis gépem kb félig meg is telik és még semmit sem tettem rá, csak az op rendszert de már lassú.


Lehetséges-e telepítő CDt készíteni? Egy sima cd lemezre szeretném. És ahhoz jó lesz a mostani kulcs/kód ugye?


Hogyan csináljam ezt a cd-t? Most a gép tele van, minent ki fogok menteni és újrarakom mert régóta nem volt már és ideje lenne.

Ebből a jelenlegiből nem mernék kimenteni, mert hátha van rajta vírus is. Van vírusirtóm de kitudja... Egy éve lassan, hogy nem volt formattálva.


Rakjam újra a gépet, töltsem le a sok frissítést, tegyem fel a vírusirtót nézzem át, aztán készítsek telepítő lemezt?

Utána megint leszednék mindent és az új lemezről telepíteném fel. Aztán kész.

Így jó lenne szerintetek?


Egyáltalán lehet ilyen telepítőt csinálni, ráférne a sok évnyi frissítés meg minden?

Illetve jól gondolom, hogy akkor több hely maradna a gépen vagy felesleges cd-t írnom?


Elnézést, hogy kesze-kusza lett de én nem értek nagyon a géphez. Már csináltam egyszer telepítő lemezt, de nem is tudom mi lett vele, nem volt tökéletes.


Ha valaki ajánlana valami leírást vagy programot magyarul!

Az enyémben volt valami iso dolog azzal voltam bajban mert nem értem mit jelent. + fogalmam sincs hogy kell valamit bebootolni ha már megy a gép. Szóval nem újraindításkor. Az egészet nem értettem szenvedtem vele 3 napig.


Nagyon örülnék ha valaki segítene, mert sok éves xp lemezem van nagyon körülményes mindig letölteni a sok-sok frissítést.


2010. aug. 25. 07:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Elnézést!

javítás: Van egy régi windows XP cm-m HELYETT CD-m.

2010. aug. 25. 07:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Első nekifutásnak:

[link]

Én valószínűleg inkább keresnék készet, torrent oldalakról lehet letölteni.

2010. aug. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt raktam fel legutóbb:


[link]


Újraírhatóra tettem,a következő telepítéshez úgyis töltök le újabbat.

2010. aug. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Inkább töltsd le az eredeti MSDN -es telepítőt:

Használj eredeti MSDN forrásból származó telepítőt:

Fájl név: hu_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14

-73991.iso

Méret: 589.31 MB

HASH ellenőrző kódok:

MD5: 6A7FE06C37BFC9C7D3BD018FBE43827D

SHA1: E54EFA1F033498436B76DA9588BB6D31083EC0F8

CRC32: FFFFFF


Ha mégis kínlódni akarsz az SP3 integrálásával, itt van néhány leírás:

[link]

[link]


[link]

[link]


Ezzel a módszerrel pedig beleintegrálhatod az SP3 óta megjelent hotfix -eket, illetve az internet explorer 8-at, és a windows media player 11-et is:

[link]

2010. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!