Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a probléma laptoppal?

Mi a probléma laptoppal?

Figyelt kérdés
Egy ideje, amikor bekapcsolom a gépem, fekete képernyő jelenik meg a cursorral, majd egy hosszú idő után elindul. Előtte is volt már olyan, hogy hetente egyszer nagyon lassan indult el. Mi lehet erre a megoldás?

2021. jún. 10. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Akármi lehet, szerintem. Lehet merevlemez hiba, valamilyen trójai, de más is.
2021. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Sok oka lehet annak, hogy lassú a laptop: 1. Gyenge processzor van benne, ezért kevés a számítási teljesítménye. 2. Kevés memória van benne, ezért, ha a memória betelt, lelassul. 3. Lassú merevlemez van benne. 4. Meghibásodott a merevlemeze. 5. Túlmelegszik, ezért visszaveszi a teljesítményét. 6. Nem a megfelelő töltő van hozzá csatlakoztatva, ezért korlátozza a processzor sebességét. 7. Vírusos a rendszer. 8. Sok program / szolgáltatás indul el a háttérben. 8. A C: rendszer meghajtón nagyon kevés a tárhely, vagy betelt. 9. Hiányoznak az eszközkezelő programok vagy elavultak. 10. Egyszerre több víruskereső program is fut a háttérben. 11. Meghibásodott az operációs rendszer(Windows). 12. Hibás beállításokkal van az operációs rendszer telepítve.
2021. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Processzor: I7-8565U

Ram: 8Gb

A töltő gyári

A tárhely félig van

A háttérprogramok indulása korlátozva van a feladatkezelőben

Vírusirtó kettő van, ebből egy nem indul el

Gyárilag Windows 10 van rajta


Most a Malwarebytes vírusírtót akartam futtatni, de nem indul el...

2021. jún. 12. 16:42
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:
Vagy esetleg hibás frissítés is lehet az ok.Win10 már csak ilyen.Vannak benne hibák...Mondjuk azt nem értem,hogy egy gépre minek kell két vírusirtó.
2021. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy is elég lenne, ha megnyílna az egyik, a másik meg nem 18 óráig vizsgálna. A kérdésben kifejtett probléma azóta nem jelentkezett, most a vírusírtóval küszködöm. Vírusra gyanakszom. A Panda dome gyorskeresés(kritikus területek) nem talált semmit, a teljes keresés, mint mondtam túl hosszú. Ezért nyitottam (volna) meg a másik vírusírtót.
2021. jún. 12. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Futtasd le az ESET online scannerét. Nekem nem lassú a rendszer, pedig Win7 van rajta,de naponta lefuttatom a Wiset.
2021. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt, okozhatja ezt sokféle probléma: merevlemez hiba, gyenge proci stb...
2021. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!