Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ehhez a konfighoz elég a 400...

Ehhez a konfighoz elég a 400 w-os tápegység vagy vegyek 500 w-osat?

Figyelt kérdés

a táp BE QUIET! SYSTEM POWER 9

proci: intel core i3 10100f ventilátorral

videókártya: ASUS PH-GT1030-O2G GEFORCE GT 1030 2GB GDDR5 1 ventis

alaplap: ASUS PRIME H410M-K

ram: GOODRAM 8GB IRIDIUM X DDR4 3200MHZ

KINGSTON 500GB A2000 ssd

AKYGA AK13BK gépház


azért kérdem mert elvileg (saját theory) láttam a hangszóró egér stb mellett, hogy 6 w. ez azt jelenti, hogy a tápból azt a 6 wattot elveszi?

és ha betelik nem fog működni a periféria amit bele dugok?



2021. jún. 11. 07:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10, ilyenkor gondolokodom el azon, hogy milyen jó lenne, ha lehetne a kérdezőket is pontozni.
2021. jún. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

de nem ez volt a kérdés.

tisztában vagyok mindennel fogalmam sincs neked, hogy jött ki a "legnépszerűbb" kategóriában ezek a cuccok. és jó, hogy a legolcsóbbat veszem mert írtam, hogy kereten belül kéne.

1 db szót nem írtál a kérdéssel kapcsolatban csak elkezdted a magadét anélkül, hogy szemügyre vennéd azt, hogy nekem részletre kéne ez. másfél hetem van beszerezni az új pc-m mert nem tudok anélkül dolgozni. nincs időm se kedvem napokat pöcsölni, hirdetéseket keresni hardveraprón stb. Arról nem is beszéltünk, hogy általában 2-3 nap amire feladják a hirdetést/ lesz szabadidejük személyes átvételt rendezni. És már írtam (#7), hogy a közelben 1 ilyen szakmában jártas ember nincs.

de lépjünk túl ezen mondjuk azt megvan minden holmi be van szerelve és csak 5 nap telt el kb. (2 napja kezdtem neki szóval 1 hét) kezdődhetnek a programok (firefox), fájlok (pl folyamatban lévő munkáim) rátöltögetése a gépre ez is 1 nap mert sok fájlt kell visszatölteni. utána újra meg kell vennem a grafikus programjaimat letöltéssel együtt nem sok max 30 min a letöltés. NA DE ITT A BÖKKENŐ! A grafikai fájlok áthelyezése a programba TÖBB MINT HÁROMNEGYED NAP! mert nem netről meg a gépről megy a letöltés, hanem a grafika programnak a saját kis driver-jéről ami k#rva lassú. Ha az alvást is nézzük akkor látszik, hogy van kb 30perc/ 1 órám beérni Tiszakarádról (3971 Bodrogközi Tiszakarád. borsod megye) Debrecembe.

ha meg gépösszerakós oldalakon nézem ezt holnap leadom a rendelésem 3 nap alatt megcsinálják (lehet ilyen túlóra pénzt fizetni, hogy bemenjenek páran hétvégén dolgozni) így kedden meg jön és mindent kiszámolva 2 napom van utazni.


UI: igen ezt kiszámoltam kedves #10 kedvéért papíron

2021. jún. 11. 18:10
 13/13 anonim ***** válasza:

Biztos vagy menne hogy ez a kettő hardver kompatibilis? Tudtommal az H410 lapokon nem igazán van M.2 SSD-nek hely.


ASUS PRIME H410M-K

KINSTON A2000 M.2

2021. jún. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!