Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft közös szerverre...

Minecraft közös szerverre való belépéskor: érvénytelen munkamenet. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem eredeti a játék, elolvastam az előző kérdéseket erről, ahol azt írták, hogy valami online modot kell false-ra állítani, de ezt hol találom meg? Nem értek az ilyenekhez, úgy írjatok... :(

2021. jún. 14. 21:01
 1/6 Gofrisütő ***** válasza:
51%

Szülségem van némi információra. Milyen klienst használsz? Hol/hogyan/melyik videó útmutatása szerint hoztad létre a szervert? Csináltál port forwardingot? Melyik verziót használod, és az ugyanaz, mint az amit a barátod használ?

Ha ezekre válaszolsz, segíthetek.

2021. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a Hamachi a kliens, és egy ismerős csinálta mindkettőnknek, valamint 1.17-et használunk mindketten. TLauncher ha ez számít. A port forwarding nem tudom mit jelent.
2021. jún. 14. 21:18
 3/6 Gofrisütő ***** válasza:
100%

Most már értem, mi a helyzet. Amúgy a TLauncher a kliensed, nem a hamachi. Most nem fogom elmondani, hogy mi van, csak azt, hogy mit lehet tenni ellene.

1 Ellenőrizd, hogy pontosan írtad e be a hamachis ipv4 címet, és a LAN címet, kiraktad a kettőspontot.

2 Nézd meg, hogy mindkettőtölnek fut e a hamachi, online van e, és hogy egy szobában (nem valódi szobákra gondolok) vagytok e.

3 Nézd meg, hogy a tűzfalnál engedélyezve van e a hamachi és a java.

Ha érdekel a technikai háttere, nyugodtan kérdezz.

2021. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
server config file-jában, ha sajátgépről csinálsz szervert
2021. jún. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gofrisütő ***** válasza:
4# nem szervert csinált, hanem hamachival kapcaolódott rá egy LAN szerverre.
2021. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már jó.
2021. jún. 15. 11:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!