Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Próbáltátok már a windows 11...

Próbáltátok már a windows 11 kiszivárogtatott próba változatát?

Figyelt kérdés
Jól gondolom,hogy ezt a verziót még nem lehet teljes értékűként használni?

2021. jún. 20. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Igen, ezt nagyon jól gondolod, mert lehetnek (Sőt, vannak!) vele kompatibilitási problémák, ráadásul a Magyar nyelv sem olyan, amilyennek lennie kell.

Jövő héten már többet lehet tudni a Windows 11-ről, de a jelenleg a neten keringő változatot semmiképp nem szabad elsődleges rendszerként használni.

Felrakhatod egy virtuális gépre, vagy egy másik partícióra, tesztelgetheted, nézegetheted hogy mi hogy működik, ha szeretnéd, de elsődlegesként nem szabad! (Vagy legalább is nagyon meggondolandó, és csak saját felelőségre!).

2021. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy próbáltam-e?

Igen, tegnap felraktam, szép és jó, de még biztos, hogy fogják javítgatni.

Jó lesz az majd ha megjelenik! :)

2021. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Én Virtualboxba csináltam egy vm-et vele, hát 4 gb ram elég kevés neki. Amúgy szerintem lehetett volna 10.2 is :D
2021. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3/


Valahol meg azt olvastam,hogy meglepődött xy emberke,hogy mennyivel barátságosabb fogyasztásban mint a windows 10,hogy biztos teljesen átdolgozták az egészet.Na most akkor mi van eszi a gépet vagy kevésbé eszi mint a tízes?

2021. jún. 20. 17:11
 5/8 A kérdező kommentje:

3/


És nem lehet,hogy a virtualbox miatt zabált?

2021. jún. 20. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Én felraktam élesbe és azt használom jelenleg is. kompatibilitási gondjaim még idáig nem voltak vele, a nyomtató drivere is szépen feltelepült. Nekem már most jobban tetszik mint a 10, sokkal letisztultabb és néhol gyorsabb is.
2021. jún. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy DEV verió. Ha megnézitek az új előzetest, vagy néztétek a bejelentést, láthatjátok hogy ez csak részben olyan mint amilyen a végleges kiadás lesz. Ősszel lehet majd frissíteni, Insidereknek már a héten elérhető lesz a béta.


Egyébként gyanítom hogy ez a kiszivárgott rendszer is olyan mint az eddigiek. Tehát ha beaktiválod magadat a megfelelő módon, akkor az új UI is elérhetővé válik (ez azért van hogy ha kiszivárog a rendszer ne lehessen tudni/látni milyen is igazából)

2021. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy sok régebbi procit nem fog támogatni?
2021. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!