Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan megnyitható egy db.cryp...

Hogyan megnyitható egy db.crypt14 fájl?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnek szeretnék segíteni, de őszintén szólva én se tudom, hogy ezt hogy kell. Valaki segítene?


Köszönöm!



2021. jún. 20. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"After you retrieve both your WhatsApp encryption key and your CRYPT14 file, you can decrypt, view, and save your WhatsApp message history using WhatsApp Viewer (Windows), a free WhatsApp database decryption tool.


You can also use a CRYPT14 file to migrate or restore your WhatsApp message history on an Android device. To do so, you must rename your most recent CRYPT14 file to msgstore.db.crypt14, delete and reinstall WhatsApp, and then follow the app's prompts to manually restore your message history. For more detailed instructions from WhatsApp, click here."


[link]

2021. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs meg neki a titkosító kulcsa.
2021. jún. 20. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ez ennyi meg egy bambi.

Ha csak nem tudod visszafejteni az 256-bit AES titkosítást, de nyilván nem.

2021. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, felpontoztalak. Megírtam neki, hogyha brutál fontos üzenetek ezek, akkor forduljon adatmentőkhöz, ha meg nem, akkor sajnos nem tudok segíteni.
2021. jún. 20. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Azok sem fogják feltörni ezt.
2021. jún. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most már mindegy, megírtam neki. Innentől nem az én dolgom már.
2021. jún. 21. 22:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!