Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom nem tud elindulni....

A laptopom nem tud elindulni. Mindig azt írja ki, hogy nem megfelelően indult el, nem tudja diagnosztizálni a problémát, stb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már minden speciális lehetőséget megpróbáltam, kivéve azt, ami rendszergazdás, mert annak nem tudom a jelszavát. Én vagyok a másik, de az én jelszavamat nem fogadja el.

Újra akartam volna telepíteni, hogy a személyes fájlok megmaradjanak, de az is jelszavas.

Idén 7 éves, ASUS laptop... Sajnos nem tudtam másikat venni, ezzel kellett beérjem.

Én csak szeretném a képeket, videókat leszedni, utána hagyom. Vagy már nem lehet mit tenni?



2021. jún. 21. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a jelszót jó lenne ha tudnád. Egy linux bootal szerintem lementhetőek a fájlok, jelszó nélkül is. Ha nem értesz hozzá és nem akarod elveszteni azokat a fájlokat, akkor vidd szervízbe. :)
2021. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy #1-es javasolta. Csinálj egy linux live pendrie-ot, arról indítsd el a gépet és mindent le tudsz menteni róla. Ezért fölösleges szervizbe vinni és fizetni sokat érte. Ha nem értesz hozzá, biztos van egy ismerősöd, aki megcsinálja, de egyébként nem egy agyműtét.
2021. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De rögtön bekapcsolás után van ez, nem dob be a kezdőlapra, ezét nem tudnék a pendrive-al mit kezdeni, ha nem látom a műveletet😶

Ahogy bekapcsolom és tölt egy kicsit, beadja a nagy kékséget és, hogy mi baja.

2021. jún. 22. 07:41
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


E szerint kéne eljárjak, tehát mivel nem indul a windows, ezért akkor telóról kellene megoldani

2021. jún. 22. 07:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A bios-ba se tudsz belépni?
2021. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem
2021. jún. 22. 20:28
 7/7 Haburc ***** válasza:
Esetleg azt lehetne megcsinálni, hogy kiveszed belőle a rendszermeghajtót, próbáld pendriveról indítani egy win 10 hirens bootot vagy linuxot, ahogy a többiek írták. Próbáld usb-n csatlakoztatni a rendszermeghajtót. Valamelyik ismerősödnek csak van USB-SATA kábele. Próbáld így lementeni. Másik mmegoldás, Ha jól sejtem a bios UEFI módban van, és be van kapcsolva a FAST BOOT mód. Vedd ki a gombelemet az alaplapból kb 5 percre, majd rakd vissza. Utána próbálj belépni a bios-ba boot sorrendet állítani. Nem tudom mennyire vagy jártas a szerelésbe, de ha könnyen eltávolítható a hátulja, meg a gombelem is látható helyen van, akkor könnyű dolgod van.
2021. júl. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!