Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Aqua milyen idő közönként...

Aqua milyen idő közönként ruház be ?

Figyelt kérdés

Az Aqua árúház weboldalról akartam volna rendelni egy Fekete Lian Li Lancool házat, pont a héten rendeltem volna, erre ma reggel látom hogy nem elérhető, kifogytak. Senki nem fogja tudni hogy mikor lesz újra náluk.

Kérdeztem az ügyfél szolgálatot. Szóval gondoltam ha valaki is hasonlóan járt egy termékkel, annak mi volt az észrevétele ? Mennyi idő telt el a között amig újra raktároztak egy termékkel ?


UI: Fehér variáció még elérhető, de azt szimplán nem csipázom. ¯\_(ツ)_/¯



2021. jún. 22. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az ügyfélszolgálat sem tudja, nekünk honnan kellene tudni?
2021. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anon1, épp ezért más szögből tettem a kérdésem... "Ha, valaki is (HASONLÓAN) járt.. Mi volt az (észrevétele)" szavaknak értelme van, nem azt kérdeztem hogy ki mitt tudd, hanem hogy kinek mi volt a tapasztalata egy hasonló szituációba
2021. jún. 22. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy kifutott Enthoo gépházzal jártam így, Aqua azt mondta már nem lesz soha, aztán pár hónappal később az Enthoo kitolt még pár raklapnyit a piacra és mindenhol kapható lett. De varázsgömb nélkül senki nem fogja ezt megmondani, hisz ez a forgalmazótól függ. Forgalmazzák még egyáltalán amit keresel?
2021. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Naná, alig egy éves a ház, és elég felkapott az Air cooler típusú házak közt. Körbe néztem egy kicsit, és sok más Lian li és más gyártói termékek üresedtek ki pont e hónapban, Felteszem mert nyár van. Minden esetre nem várnám meg mig a többi termék is erre a sorsra jutt, még mindig ott van a fehér. Csak furán fog festeni ROG lappal és fekete piros proci hűtővel :/ de még mindig jobb mint a PC ház kínálat 90%-a.
2021. jún. 22. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem az aquátóp függ. Ha fent van még a honlapon, nyugodtan rendeld meg, azt jelzik akkor a beszállító felé és ha onnan bármikor érkezik, kiszállítják. Azért is érdemes, mert ha az új készletnek magasabb az ára, de te az olcsóbb áron rendelted, úgy is fogod megkapni. Ha bizonyos időn belül nem érkezik új készlet, vagy a beszállító azt mondja, hogy nem tudja leszállítani, a rendelést törlik és visszakapod a pénzed. Rendesen visszaküldik, nem csak levásárolható kupont kapsz.
2021. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huh, ez egy hasznos gondolat menet, értékelem !
2021. jún. 22. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!