Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Túlmelegedés esetén melyik...

Túlmelegedés esetén melyik alkatrész megy tönkre a Chromebook-ban?

Figyelt kérdés
A chromebook töltőm elcsesződött és addig, amíg nem találtam hozzá újat, addig USB-n keresztül töltöttem. Ezt pár napig folytattam, aztán a harmadik napon egyszerűen kikapcsolt és most már nem is lehet bekapcsolni. Nagyon forró volt. Elvittem szerelőhöz, de ő sem tudta mit lehet vele kezdeni. Próbálta tölteni, áramot nem vesz fel, nem reagál semmire. Van-e valakinek hasonló tapasztalata? Nem azt kérem, hogy valaki ennyi infóból diagnózist állítson fel, hanem esetleg más is járt már így és tud valami ötlete. A kötöszködő, arrogáns, nem hozzáértő, okoskodó emberek inkább ne is válaszoljanak.

2021. jún. 22. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlatilag integrált áramkör bármelyik alkatrésze! ez lehet valamelyik kondenzátortól kezdve bármely IC-ig sokminden.

ez van ha egy agyonzsúfolt, alig szellőző számítógépet vesz az ember

többekközött ezért is utálom a laptopokat

2021. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1/1 Köszi a választ. A szerelő srác is az alaplapról beszélt, azt mondta, hogy ha az megsérül, akkor nincs értelme foglalkozni vele.


A válasz második részéhez annyit fűznék hozzá, hogy 2 évig semmi gond nem volt és az egész az én hibám, mert USB-n keresztül töltöttem, pedig azt olvastam róla, hogy nem ajánlatos. Egyébként az okostelefonok még jobban össze vannak zsúfolva. Gyakorlatilag miniatűr számítógépek.

Bocs, nem okoskodni akartam. Sőt, hálás vagyok a válaszodért. Köszi szépen. Lényegében kuka lesz a sorsa a chromebook-nak.

2021. jún. 22. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!