Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lesz csíkos a kép ha...

Zsana1495 kérdése:

Mitől lesz csíkos a kép ha kinyomtatom?

Figyelt kérdés
Most vettem bele két új patront és fotópapírra nyomtattam, de így is csíkos, a képen pedig piros pöttyök vannak, gondolom folyik a színes festék, de miért? A nyomtató Canon Ip 1000. Meglehet oldalni beállítással, vagy már a végét járja?
2010. aug. 26. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A végét járja :( Cannonoknál sajnos mindenhol jellemző a csíkozás, főleg a vége felé, bár elmegy még egy darabig csíkozgatva, pl a 10 éves cannonom most is működőképes, csak csíkoz.

HP-ra cseréltem 2 éve (mivel notira nem tudtam a régi Cannont rákötni), vele még nem volt ilyen gondom, pedig nem egy drága gép volt (14 e akcósan)

2010. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy pár tippem:

1. Felráztad a tintapatronokat mielőtt beletetted őket?

2. A nyomtatóban belül, ahol az ajtajukat kinyitod, vannak görgetők, azokat ki kellene szedni és egy tiszta ronggyal áttörölgetni..

3. Általában ezeknek a nyomtatóknak vannak szoftvereik és ezeknek általában van olyan opciója esetleg (Epsonomnak van), hogy tisztítás, a fej tisztítása, karbantartás, valami ilyesmit próbálj keresgélni a sajárt szoftverében.


Remélem segítettem valamit.

2010. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2010. aug. 27. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!