Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul újra a számítógépem?

Riki11 kérdése:

Miért indul újra a számítógépem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan problémával fordulok felétek hogy a rysen 5 3600 szépen futott 4.6ghzen, de viszont tegnap mondom csinálok már egy cinebench r20 tesztet és puff újra indult. Mi lehet az oka? Eddig ismétlem gyönyörűen ment 12 13 volt hogy egesznap teszteltem és szépen ment most meg újra indul. Újra raktam a gépet, biost alapa tettem. Alapon jó megy a teszt, de viszont ocztam 4.6ghz-re ott már ujra indul a gép mindegy mekkora feszültséget teszek hozzá akkor is. De viszont játéknál nem indul ujra vagy terhelés alatt!!! Mit kelle tennem kitakaritottam a gépet is pasztáztam is.
2021. jún. 26. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Légkondit kapcsold be a szobában ahol van a gép, vagy ebben a kánikulában ne csodálkozz ezen.
2021. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a melegtől lenne?
2021. jún. 26. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért indult újra? - Önvédelemből!

(ha höségben kifekszel a Balaton partra, te is előbb-utóbb belecsobbansz a vízbe, hogy lehűtsd magad, megelőzendő a hőgutát :)

2021. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk jogos jó példa!
2021. jún. 26. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:
cinebench r20 teszt az egyik legfeleslegesebb dolog a világon
2021. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen? Miért? A legjobb teszt program
2021. jún. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!