Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Több nagyobb méretű képet...

Több nagyobb méretű képet hogyan lehet a legegyszerűbben megosztani egymással?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy többrésztvevős nyaralásról szeretnék egy kis zenés videót készíteni. A képeket a többiektől (személyes találkozás sajnos nem megoldható) milyen felületen, formában tudnám elkérni? Egy friss gmail-es email-fiókra gondoltam ahová megküldhetnék a képeket, de ha jól emlékszem 25 Mega korlát van levelenként. Van ennél jobb megoldás? A segítségeteket előre is köszönöm!

2021. júl. 4. 08:16
 1/10 anonim válasza:
13%
Whats app alkalmazás aránylag gyorsan át tudja küldeni a képeket.
2021. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha van Gmail-ed akkor van Drive-od is. Csinálj oda egy megosztott mappát, ami írható/olvasható, és vedd fel a barátaid email címeit.
2021. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Torrent DHT ?
2021. júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2021. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Goolge Photos
2021. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Ahogy én csinálom, elküldök egy linket a NAS-omhoz ahová egy VPN csövön sambán vagy ftp-n keresztül fel tudják tölteni. Ez a legjobb és legbiztonságosabb megoldás. Nem kerülnek a személyes képek és a hozzájuk kapcsolt metaadatok mindenféle google és facebook kezébe, továbbá nem igényel semmiféle különleges programot vagy tudást.
2021. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
2-esnek igaza van! Gmailen elküldöd át kerül autómatikusan driveba és kiválaszthatod, hogy mit csinálhatnak vele. A másik verzió hogy készítessz egy google classroomot. Rákeresel hogy google classroom és feldobja. Gyakorlatilag ott is drive linkeket osztassz meg csak mindenki eléri és mindenki tud feltölteni hozzá. Kiadhatod feladatként tananyagként stb...
2021. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
84%
Itt miért pontoztak le mindenkit????
2021. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

#8 Mert megérkezett a lepontozókommandó. Azt sem tudják, hogy mi a kérdés és mi a válasz. Látsz tőlük akár egy szót is indoklásképpen, hogy miért pontoznak le ? Írni, olvasni nem tudnak, csak a piros gombot ismerik, hát nyonják is rendületlenül. Röviden összefoglalva: analfabéta kretének.

Kiváncsi vagyok, hogy ezzel a hozzászólással mikorra leszek 0%-os.

2021. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
#7-es vagyok. Miért 0%?
2021. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!