Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Portable OPERÁT, hogy lehet...

J-Béla kérdése:

Portable OPERÁT, hogy lehet átmásolni egy másik gépre, úgy, hogy minden ugyanolyan legyen(könyvjelzők, jelszavak, stb) a másik gépem?

Figyelt kérdés
OPERA portable.

#OPERA portable
2021. júl. 5. 06:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Az egész mappáját másold.
2021. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A jelszavak akkor sem másolódnak!
2021. júl. 6. 08:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen megvalósítható ötlet nincs??
2021. júl. 10. 09:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Másold át a c:\Users\_felhasználóneved_\AppData\Roaming\Opera\Opera 76.XX\ mappa tartalmát a portable Opera profile\data\ mappájába.
2021. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Opera Verzió:77.0.4054.203

Másolás Win10-ről Win7-re.

Opera mappa másolása 1/1-ben.

Utána a Win7-en ugyanazok a jelszavak amik eddig is voltak, az átmásolt nem tartalmazza a Win10-ben lévő jelszavakat. Hova dugja el a jelszavakat???

2021. júl. 12. 17:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Login Data nevű fájlban tárolja a jelszavakat a profil mappában.
2021. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Másoltam Win7-ről Win7-re. A helyzet ugyanaz! A két mappa tartalma bitre azonos, a jelszavak mégsem ugyanazok! Mi a trükk?
2021. júl. 13. 09:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán az a trükk, hogy valamiért nem az Opera portable\profile\data mappájába mentette a jelszavakat (Login Data), hanem a c:\Users\_felhasználóneved_\AppData\Roaming\Opera mappába?
2021. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítőkészségedet! A trükk még mindig nincs megfejtve.Kimásoltam az Opera (portable) mappát pendrájvra. A másik gépen arról indítottam az Operát. Login Data file csak a pendrájvon volt! Mégis a gép jelszavait hozta elő, nem azt ami a kimásolt mappában volt. Valahol a registrybe is eldugja? Pl.: Win Pe CD-ről indítva, ugyanúgy pendrávjról nem talál egy jelszót sem!

A próbagépen (laptop) kitöröltem minden Operára utaló fájt, igaz a registryben nem turkáltam, ott lehet eldugva? Köszönöm a segítséget előre is.

2021. júl. 14. 15:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Valamiért nem portable módban indul az Opera, és a felhasználó mappában lévő profilt használja. A launcher-rel indítod a portable Operát? [link]
2021. júl. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!