Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Össze lehet kapcsolni két...

Össze lehet kapcsolni két laptopot hogy 1 egérrel lehessen használni?

Figyelt kérdés
És ha igen hogyan?

2021. júl. 17. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletben igen. Kell egy wireless egér egy dongle-val, szükséges szereznéd még egy dongle-t amit a másik laptopba dugsz, és a két donglenek kellene fognia az egér jelét, tehát elméletben ez működhet.


Kérdés az, hogy miért lenne erre szükség, hiszen soha nem fordulhat elő olyan, hogy két gépen, koordinátára pontosan ugyan oda kelljen kattintanod. Ha még is, akkor ott nem a bemeneti eszközt kéne használni több gépen, hanem valamilyen szoftveres megoldás kéne, hogy a mozdulatsor minden környezetben ugyan úgy működjön,.

2021. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van erre program, pl. Synergy
2021. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első által leírt megoldás elméletileg működőképes, de ennek mi értelme?
2021. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nekem van egy HP Bluetooth egerem, ami egyszerre két eszközre tud csatlakozni. Gombnyomással lehet köztük váltogatni. Kipróbáltam kíváncsiságból és valóban működik, de különösebb értelmét nem látom.


Erről az egérről van szó: [link]

2021. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Amit első írt annak nincs értelme, mibdkét gépen egyszerre menne a bevitel, és ha az egyiken kattint valamit akkor a másikon össze-vissza fog.
2021. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok, én úgy értettem ez lenne a kérdező célja. De ha elolvasod a hozzászólásomat, akkor ott le is írom, hogy valóban értelmetlennek tartom én is, de technikailag megoldhatónak gondoltam, amit a 4-es igazolt is.
2021. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

biztos abszolut klonokat ekreket hasznalna


csak pusztan a dupla elvezetert

azonos tortenesek mindeg


elo backup

2021. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!