Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » IPad-em oldalak megnyitásakor...

IPad-em oldalak megnyitásakor azt írja, hogy?

Figyelt kérdés

“A Safari nem képes az oldal megnyitására. A hiba ez volt: A WebKit belső hibát észlelt.”

Amiket tapasztalok:

• Nemcsak weblapokat tölt be többször és lassan, hanem a fotókból is többször kidobott

• YouTube, Instagram, Facebook, Gyakori és minden egyéb oldal esetében tapasztalom

• Néhány napja lettem figyelmes erre

• iPadOS 14.6, naprakész szoftver fut rajta


Hogy szüntessem meg a problémát? Egyáltalán mi lehet a baj?



2021. júl. 20. 23:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Az imént ezt írta: “Egy probléma többször fellépett a következőn: ...weboldal neve”, elsötétült egy pillanatra a kijelző és kidobott a főoldalra.
2021. júl. 20. 23:48
 2/8 A kérdező kommentje:
Illetve, ha a számít egy idén 7. éves iPad Air-ről van szó.
2021. júl. 20. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyomd a főgombot és a felső gombot együtt hosszan amíg az iPad újra nem indul és meg nem jelenik az alma logo.


Ha ez nem segít neki akkor egy teljes újratelepítés - a mentések visszarakása nélkül, mert ezzel a hiba is visszakerülne - segíthet.


Tárhely van elég? Nincs szűkében?


Amúgy a 14.6-ot hogyan sikerült felrakni? iPad Air-e a 12.5.4 a legújabb. Nem inkább Air 2?

2021. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szuper, amit írtál! Az előbb kikapcsoltam legalább 10 percre és azóta hibátlanul működik. Köszi!

Sima Air, őszintén fogalmam sincs, simán telepítettem a legfrissebb szoftvert, amikor jött az értesítés.

2021. júl. 21. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:

nem mindig elég csak a kikapcsolás, azt is csináld meg amit írtam! Sok gyorsíttótárat megy ilyen vackokat töröl. Adatokat nem, minden megmarad!!

Az iPadnak, iPhone-nak is kell néha az újraindítás!


érdekes... nekem nem ajánlja fel.

mondjuk máe nem is nagyon használom azt az iPadot, mert megdöglött az akkumulátora :(

2021. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hány év után mondta fel a szolgálatot?
2021. júl. 21. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
2013-as és tavaly kezdte... de akkor nagyon hirtelen, 2 hét alatt szinte teljesen lenullázódott az akksi, most már csak max 1 órát bír.
2021. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
O, sajnálom. Az enyém így is csak 1 évvel fiatalabb a tiedtől, szegény remélem bírja még egy jó darabig!
2021. júl. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!