Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Amazonon rendeltem terméket...

Amazonon rendeltem terméket egy hónapja 07.14 volt határidö meg jönnön csomag és visszakértem térítésit számlaszámra és e-mailbe kaptam értesités csomagról hogy érkezik de termék árát vár visszakaptam ilyen kor mia teendő ?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot az eladóval, hogy újra kifizetnéd neki. A rendelés adatainál általában szokott lenni ilyen lehetőség.

Az oldalon megadott szállítási idők csak becslések, nem pedig kézbesítési határidő. A magyar kézbesítési rendszer és a vírushelyzet miatt eleve rá kell számolni pár hetet a becsült időre, nem kell rögtön a tájékoztató adat lejárta után vergődni a pénzed után.

2021. júl. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi válaszodad amazonal vár felvetem kapcsolatot termék árat már visza kaptam ma kaptam email be futárszolgálat levet hogy következő munkanapon kézbesít de ilyen nem tudom mia teendő hogy át vegyen csomagot vagy nem.
2021. júl. 24. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd át és szólj az eladónak, hogy mégis megkaptad és fizetnéd.
2021. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kézbesítő nem értesül semmiről, ő át fogja adni a küldeményt bármilyen kérdés vagy észrevétel nélkül. Sokan szándékosan és visszaélésszerűen is játszanak ezzel, hogy a lassú magyar posta miatt kérik a refundot - azt az oldal megadja az eltelt idő miatt -, majd megérkezik és megtartják a terméket is. Csak az eladó koppan, mert ő nem tud panaszt tenni, mivel nem neki kedvez az akkor még sikertelen kézbesítés, és a pénzét is elveszi a rendszer. Ezért célszerű EU-n kívüli rendelésre legalább 60 napot várni. Főleg most, hogy a vámon most több tízszer annyi adminisztrációs feladat hárul a dolgozókra.
2021. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és nem szeretném át venni meg annak termék ára már nincs meg sajnos már nincs számlán mert amazon kaptam levet hogy már nem is fogom már kapni csomagot. ha nem veszm át akkor gondonlom vissza visszaküldik
2021. júl. 24. 13:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!