Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell cd-re képeket kiírni?

Hogyan kell cd-re képeket kiírni?

Figyelt kérdés
sztem kell hozzá vmilyen program,nem tudom fontos lenne mert a gépet újra kell telepiteni.
2008. dec. 9. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Igen program is kell hozzá és olyan CD (DVD) író ami tud képet is írni.
2008. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Xp alatt nem kell külön író program erre,egyszerűen berakod a cd-íróba a CDt,hangsúlyozmom,h CDt és nem DVDt,m azt nem tud írni,ha ezzel megvagy egyszerűen kiválasztod a CD-írónak a meghajtóját,most ugyebár nincs ott semmi,de ha ide áthúzod egyszerűen a felírandó fájlokat,v a fájloknál jobb egérgomb másolás utána visszamész a CD-író meghajtójához itt nyomsz egy jobb egérgombot és beillesztés,miután ezzel megvagy nincs más dolgod mint,h jobb oldaon található ebben az ablakban menüpontok felsorolva,ott van egy olyan h a fájlok CD-re írása,utána sztem már elég egyértelmű...
2008. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű, és igen jó program az Ashampoo...telepítésnél csak next-next...majd elindítod. Mivel magyarul tud, választod a "Fájlok és mappák írása"---ezen belül "Új Cd készítése". Betallózod a képeid, és írhatod. Nagyon jól vezet a program, menni fog! Letöltés>>> [link]
2008. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!