Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha messengerben elkezdem az...

Ha messengerben elkezdem az elejétől visszahívni (azaz törölni) az üzeneteket, akkor arról nem kap értesítést a másik fél ugye? (En pl nem kaptam ilyen esetben). De a többedik üzenet törlés után sem? Tehát kitörölhetem gyakorlatilag az egész

Figyelt kérdés
beszélgetést anélkül, hogy látná vagy kapna róla infót? És a essenger nem fogja leállítani egy idő után? (mondjuk kitöröltem 10 üzit, majd többet nem enged). Van ebben tapasztalata valakinek?
2021. júl. 29. 14:21
 1/6 Argloss ***** válasza:
65%
Kitörölheted, de nála megmarad a beszélgetés. Csak új üzeneteket tudsz törölni mindkét fél részére, azt is csak addig ameddig nem olvasta el.
2021. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, vissza tudsz törölni régebbit is úgy, h a másik félnél is eltűnik a visszavonásos funkcióval. Régebbi üziknél is visszavonja mindkét félnél.
2021. júl. 29. 14:29
 3/6 anonim válasza:
2, Hát nem tudom kérdező, régebbit még nekem se sikerült törölni. De ezek szerint nálad működik :D
2021. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, innen tudom, hogy lehet.
2021. júl. 29. 14:31
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg nàlam is csinálták, januári üzenettel és visszavonta tőlem is. Ott maradt, hogy vissza lett vonva egy üzenet, de maga az üzenet szövege eltűnt.
2021. júl. 29. 14:32
 6/6 A kérdező kommentje:
De ott írtam fentebb, hogy a visszahívás funkcióra gondoltam, nem a konkrét törlésre. Azt tudom, hogy nem lehet.
2021. júl. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!