Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért laggol a megnyitó animáció?

Miért laggol a megnyitó animáció?

Figyelt kérdés

Xiaomi mi a2 lite-om van már kb 3 éve, teljesen meg vagyok vele elégedve, vigyázok rá...

Minden zavartalanul elfut rajta, cod, PUBG... tényleg teljesen laggmentesen.

A probléma az, hogy a megnyitó animációk nagyon akadoznak, idegesít nagyon.

Ez miért van, esetleg valahogy meglehet oldani hogy ne akadozzon?


2021. júl. 29. 22:30
 1/2 anonim válasza:

A megnyitó animációk alatt mit értesz pontosan?


1. Applikáció megnyitását?

Ebben az esetben azért történik, mert a telefonnak sok adatot kell betölteni egy egy bonyolultabb app megynyitásakor

Általában mamár minden telefonban, van egy beépített karbantartó alkalmazás, amely próbál minnél több feleseleges erőforrást felszabadítani. Ezt párszor érdemes lefuttatni ezek mellett ajánlott minnél kevesebb éppen fölöslegessé vált folyamatot bezárni


2. A telefon indításánál látható logót? Ebben az esetben nem sokat tehet ember

2021. aug. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én az appok megnyitására gondolok, én már mindent próbáltam, használok pucoló programokat is, de a vicc az egészben az, hogy bármely régi telefonom, vagy bárki régebbi telefonja hiba nélkül megnyitja, szóval nem értem hogy erre nem lehetett volna valami külön ram-ot fenn tartani (vagy nem tudom pontosan hogy működik) mert ennél idegesítobb nem tud lenni egy telefon, most éppen kikapcsoltam bármiféle animációt, szóval most jó de mégis az lenne az igazi ha normálisan működne.
2021. aug. 1. 22:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!