Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet wattpaden sztorit...

Hogyan lehet wattpaden sztorit letörölni vagy priváttá tenni?

Figyelt kérdés
Magamnak csak úgy szórakozásból sztorikat irkálok, de azt történt, hogy véletlenül kitettem. Valaki tudja, hogyan szedhetném le vagy tehetném privátta, hogy csak én lássam?

2021. aug. 1. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor fogod kizárólag te látni, ha draft-ban (vázlatként) hagyod.

Nincs tudtommal privát mód. Ha viszont már kitetted, nem tudod újra draft-ba tenni, tehát törölni kellene, és újra írni.

2021. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és hogyan tudnám törölni?
2021. aug. 1. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:

A nevedhez közel a write, ott lenyitod a nyilat -> My stories

Ott láthatod a narancssárga continue writing alatt a stats, share és három pötty. A három pöttyöt megnyomod, és ott a kuka ikonnál "Delete story"... de most látom, hogy van olyan opció, hogy "Közzététel visszavonása". Akkor inkább használd az utóbbit.

2021. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy de, újra draftba lehet tenni a már publikált írásokat.
2021. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, #4-es, azóta rájöttem, mint ahogy a #3-as válasz végén írtam is. :)
2021. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!