Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy Gta IV...

Az mitől lehet, hogy Gta IV megnyitásánál hangyás képet ad és nem történik semmi? Olyan mint a régi tv-knél mikor nincs adás.

Figyelt kérdés
Most vettem meg kb 1 órája steam-n leárazva a Gta IV-t és ahogy feltettem feltett mindent és megnyitásnál hangyás a kép aztán úgy behülyül a gép, hogy kilépni is csak úgy tudtam hogy újra kellett indítanom a gépet, mert sajnos semmire se reagált, ez mi lehet? A GTA V full maxon megy van 16 gb ramom meg 4 gb-s vga. Előre is köszönöm szépen a válaszokat!
2021. aug. 6. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg túl jó a géped hozzá viccen kívül. Nézz utána hátha van valakinek megoldása.
2021. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerősnek akkor produkált hasonlót a gép amikor már durván poros volt... De driver hiba is lehet.
2021. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gépem kb 2 hónapja volt takarítva, de megoldódott, ami előzőleg fent volt torrentes verzió abból megmaradtak a mentések és beállítások így azáltal hülyülhetett be, úgy jöttem rá hogy mikor a documentumoknál nézelődtem ott rá találtam, kitöröltem és minden jó lett. Köszönöm mindenkinek :D
2021. aug. 11. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!