Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok letörölni Bloatwa...

Hogyan tudok letörölni Bloatware-t ADB parancsok használatával?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=R6zfxqeLoEo

E videó alapján kezdtem el dolgozni, de hamar elromlott valami.

Azután, hogy beírom, hogy "cd Platform-Tools". Ezt az üzenetet kapom: A rendszer nem találja a megadott elérési utat.


Egyébként úgy tudom, hogy ez nem akadály, de nincs root-olva a telefonom.



2021. aug. 6. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem muszály parancssorból, vannak grafikus felülettel rendelkező programok is erre:

[link]

2021. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Találtam még:

[link]

2021. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A két link ugyanoda vezet végül és a Windows nem tekinti biztonságos dolognak letölteni. Ez biztos nem vírusos?
2021. aug. 7. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen biztonságos
2021. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha mégis a parancssoros megoldást választanád:


Kell hozzá hogy az adb telepítve legyen a gépedre, plusz a telón usb debugging be legyen kapcsolva.


adb devices paranccsal csekkolod hogy érzékelve van e a telód. Ezután így tudsz kikapcsolni alkalmazásokat:


adb shell pm disable-user --user 0 Szolgaltatas_amit_kikapcsolsz


Én általában azokat szoktam kikapcsolni amik a fejlesztői beállítások -> futó szolgáltatások alatt megjelennek.

Amiket nem ajánlom hogy letilts: qualcomm szolgáltatások és google play services dolgai, mert ezek csomó dologra kihathatnak.

2021. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!