Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy vizuális novellát készítek...

Egy vizuális novellát készítek, hogy kell értelmezni a youtube licens-et?

Figyelt kérdés
Szóval egy Vizuális Novellát programozok, commercial használatra való zenéket kerestem, és a youtube studionak van egy olyanja jó néhány zenén, hogy Youtube license. Nem kifejezetten értem ezt a túl hivatalos dolgot, lehet én vagyok a hülye, de nem bírtam értelmezni, csak videókban használhatom azokat a zenéket youtube-on, vagy esetleg a vizuális novellámba is?

2021. aug. 8. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Hangkönyvtárból származó zeneszámokra és hangeffektekre gondolst?


A normál Youtube licencü videók csak a Youtube-on használhatóak fel.


A Creative Commons licencűek - licenctől ( [link] ) függően - vagy szabadon felhasználhatóak (CC BY), van aminél meg kell adnod a szerzőt (CC BY-SA), van amit nem szabad megváltoztatni ( CC BY-ND), és van, amit nem használhatsz fel kereskedelmi célra (CC BY-NC).


De mindenesetre a legtisztább, ha felhasználás előtt konzultálsz a mű eredeti szerzőjével - az a biztos.

2021. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez kifejezetten hasznos volt! :)
2021. aug. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!