Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom meg mi a rendszer...

Hogyan tudom meg mi a rendszergazda fiókom jelszava?

Figyelt kérdés

Van egy laptop-om ami tegnap este frissítette magát és azota nem tölti be az asztalt csak az egeret látom semmi mást. Elkezdtem végig csinálni a support leírását viszon eddig semmi sem segített és már a legutolso frissítés eltávolításánal tarok ahoz meg rendszergazdakódot kér megpróbáltam minden lehetséges kódot de nem jó egyik se csak 1 profil van a gépen így hogyan tudom át állitani vagy megtudni mi volt a kód?


(Csökkentett üzemmódban se tudtam belépni erre ezt a hibaüzenetett dobja ki:


A rendszer veremalapú gyorsítótár-túlcsordulást észlelt az alkalmazásban amely lehetōvé teheti hogy egy rossz indulatú felhasználó átvegye azirányítását)


2021. aug. 11. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagy eséllyel az admin nem is volt aktiválva. Legalább konzolod van? Ott van egy mód rá, azt hiszem akkor jelszó nélkül aktiválódik, belépsz, és adhatsz neki jelszót.
2021. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
net user administrator /active:yes
2021. aug. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos azt se nyitja meg. Telefonon Microsoft-on keresztül nem tudom valahogy elérni?
2021. aug. 11. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!