Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a márkákról? (notebook)

Figyelt kérdés
Az MSI, Lenovo és Toshiba gépek mennyire megbízhatóak?Vegyek ilyen notebookot vagy inkább Asus, Hp?Van egy gép amit kinéztem ez szerintetek mennyire jó?Nem játékra csak alap dolgokra akarom.Intel Core 2 Solo SU3500 1,4GHz,4GB RAM, 500GB HDD,Radeon HD4330 512MB VGA
2010. aug. 29. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyeneket ne már, inkább vegyél egy tisztességeset, ki a fene akar már Core Solo procit? Az ASUS nagyon jó, nekem is olyan van, a Toshiba ismerősömnek, az is jó, a HP is jó, valamint természetesen a Dell is. Az ilyen kis márkáktól én óvakodnék.
2010. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kihagytad a legjobbat, a Dellt:) Amiket felsoroltal okesak, en csak az Asustol es a Hp-tol ovakodnek kicsit, mert ismeroseim megjartak veluk. Amit kiemeltel, a Core Solo, azzal nincs tapasztalatom, de infos haverok mondtak hogy bar nagyon keves aramot fogyasztanak, de eleg lassuak is.
2010. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel a Core Solo úgy készül, hogy az esetleg hibás 2 magosnak letiltják szoftveresen az egyik magját, így nyilván kevesebbet fogyaszt...
2010. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!