Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri e venni mostanában egy...

Megéri e venni mostanában egy i3-10100F-et ebbe a configba ?

Figyelt kérdés
Megéri venni egy i3-10100F-et egy gtx 1060 3gb-hoz és 8gb-ramhoz gaming-re ? PL: GTA rp, Ranbow six, Cod wz, Resident evil stb.
2021. aug. 19. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs kompatibilis alaplap se, szóval úgy kéne venni. ramok DDR4-esek?

10105F-et is nézd!! 100 mhz+,és lehet olcsóbb is néhol. Már ha újat keresel...


Használtban jobban megérné, ha látsz jó ajánlatot.


A vga-hoz amúgy tökéletes választás ez a proci. Kérdés még, hogy mit van most?


Hardverapró is jó újhoz amúgy. Pl

[link]


Alaplapból a legolcsóbb is elég, így csak a csatlakozókra érdemes figyelni. Pl M.2 SSD nincs mindegyiken.

2021. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Kompatibilis alaplapom van szerintem foglalat: lga 1200 alaplap: h410m s2h gigabyte. A ramok ddr4-esek. És a mostani processzorom egy celeron g5900 amit nem ajánlok senkinek! Egyszerűen borzasztó...
2021. aug. 19. 17:51
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Mégis mit vártál egy Celerontól? Irodai vagy egyszerű gyártósori gépekbe való, amire nincs túl sok bízva alap feladatokon kívül. Esetleg nagymama, nagypapa netezős gépébe még megállja a helyét. Erre vannak kitalálva nem többre.
2021. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megéri, viszont warzone, gta rp nem lesz kellemes élmény. Az új procival is kevés 8gb ram, akadni tuti fog mindkettő.
2021. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán! i3 10100f nagyon erős kis proci, nekem is az van, 1060-nál sokkal erőssebb karikat is kihajt RTX 2060.ig kb.

Viszont én is 8gb rammal kezdtem és az őszintét bemondva, ha gémerkedni is akarsz, felejtős eléggé. Aztán tettem a lapba 16gb-t dual-ban persze, és jó (CL)időzítéssel! Ég és Föld a kül.

Ma már kell a 16 dual-ban! Úgy már egyik gamma sem akadály.

2022. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!